23.11.2013

Otrzęsiny Studenckie 2013, Dawid Podisiadło, Łona Webber The Pimps, Letni Chamski Podryw, Bydgoszcz | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Udało się! Obfociłem Dawida :) Na jego koncercie w Toruniu wraz z Lilly Hates Roses nie udało mi się niestety uzyskać akredytacji fotograficznych, ale na bydgoskiej scenie miałem szerokie pole do popisu. Mogłem też poeksperymentować z nowymi kryształkami, więc jeżeli podczas oglądania zdjęć z występu Dawida Podsiadło zobaczycie nietypowe artefakty świetlne, lub podwójne postaci, to są to naturalne odbicia i już wiecie skąd się wzięły :) Otrzęsiny Studenckie 2013 rozpoczęły się występem chłopaków z Letniego Chamskiego Podrywu, którzy swego czasu nagrali wraz z V-Unit Hit na Lato. Jako drudzy na scenę weszli Łona, Webber i The Pimps! Publiczność była już rozgrzana i cała hala bujała się nieustannie przez następną godzinę z groszem :) Wisienką na torcie był jednak zwycięzca X-Factora, który pomimo komercyjnego sukcesu w programie promującym głównie popularną muzykę, dobrze wykorzystał swoją szansę i nagrał świetną płytę Comfort and Happiness. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia :)

Uwaga: jeżeli osoby, które znajdą siebie w tłumie na zdjęciach będą chciały wykorzystać te fotografie u siebie na profilach facebookowych to prosiłbym o umieszczenie odpowiedniego podpisu "fot. Jacek Woźniak Fotografia Portretowa i Muzyczna - https://www.facebook.com/JacekWPhoto"
 Letni Chamski Podryw
Łona Webber and The Pimps
Dawid Podisadło
Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz