25.08.2012

Dlaczego noc jest krótka, a dzień długi jak węgorz? - czyli V-Unit w soleckim Juaraparku | Fotografia Portretowa i Muzyczna

24.08.2012 w soleckim Juraparku odbyło się pożegnanie wakacji i z tej okazji został zorganizowany koncert, na którym zagrali DJ KETA i dobrze wszystkim znany zespół V-Unit. Chłopaki z Poznania już od samego początku dawali radę! Przed koncertem udało mi się jeszcze namówić Unitowców na małą sesję w towarzystwie sympatycznych gadów :)

Poniżej jak zwykle znajduje się pełna galeria zdjęć, więc zapraszam do oglądania :)

Zdjęcia błyskane były oświetlone lampką z białą parasolką, którą pomagał mi trzymać Bartek. Na jego blogu pewnie też niedługo pojawią się zdjęcia z koncertu V-Unit.A tutaj mamy pełen męski wokalny skład zespołu :) od lewej, Kuba, Mateusz, Maciej, Maciej i Krystian.
W trakcie grania, chłopaki zachęcali publiczność do śpiewania razem z nimi, ale nie spodziewali się, że Angelika ukradnie im scenę :) Niepozorna mała istota miała niezły power w głosie :)


Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu.

PS: Osoby, widniejące na zdjęciach, które trafiły na tego bloga mogą umieszczać foty z tego wpisu na swoich facebookach itp., jednak pamiętajcie, żeby dodać podpis pod zdjęciem zaznaczający autora:
fot. Jacek Woźniak - https://www.facebook.com/JacekWPhoto

4 komentarze: