05.08.2012

Bieszczadzkie panoramy | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Dzisiaj trochę krajobrazów :) W piątek wieczorem niestety dobiegł końca nasz cudowny urlop w Bieszczadach, ale po powrocie do domu mogłem usiąść, zgrać wszystkie zdjęcia na dysk i zająć się obróbką :) Jak miło jest jednocześnie bawić się zdjęciami i wspominać te przepiękne widoki.

Po kliknięciu zdjęcia otwierają się w większej rozdzielczości.
Miłego oglądania :)

Widok z Tarnicy.

Widok ze Smerka.

Widok ze Smerka (szlak powrotny).

Jezioro Solińskie, panorama z tamy.

Tarnica

Widok z naszego domku :)

Na koniec jeszcze dwie informacje dla osób, które będą chciały się kiedyś wybrać w Bieszczady i szukają sprawdzonego noclegu i świetnego miejsca na porządne obiady. Dla większych grup polecam domki w Wetlinie. Wspaniałe nowoczesne domki ze wszystkim czego potrzeba :) A na posiłek proponuję wybrać się kawałek do zajazdu Niedźwiadek w Smerku i spróbować placka po bieszczadzku z gulaszem albo polędwiczek w sosie borowikowym :) mmmmmmmmm.... :D

Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu.
Pozdrawiam!

9 komentarzy:

 1. Najlepsze noclegi powiadasz?? Chyba pierwszy raz byłeś w Bieszczadach. Znam lepsze. Jeśli można wiedzieć ile płaciliście za nocleg i co mieliście w tej cenie??

  Odnośnie zdjęć: mało naturalne bo obrabiane w photoshopie. tak to wszystkie zdjęcia mogą wyglądać. Nawet z pasztetu zrobisz księżniczkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "sprawdzonego noclegu" "Dla większych grup polecam domki w Wetlinie. Wspaniałe nowoczesne domki ze wszystkim czego potrzeba" hm... najlepsze? nie widzę tu takiego słowa.

   Tak, byłem pierwszy raz i tak mi się podobało, że postanowiłem polecić. Jak znasz lepsze miejsca to chociaż podaj jakie... Cena i wyposażenie domków jest na stronie, wystarczy wejść i sprawdzić...

   Nawet z pasztetu zrobię księżniczkę mówisz? czekaj... http://i45.tinypic.com/29qldsx.jpg SUKCES!!!
   dzięki za motywację!

   Usuń
  2. Wszystkie zdjęcia się obrabiane. Jak wywołujesz kliszę, to też obrabiasz zdjęcie. Photoshop to tylko narzędzie tak samo jak chemia w fotografii analogowej. Liczy się efekt końcowy i to co chciał przekazać autor.

   Co do spania w Bieszczadach, to najlepsze jest spanie na sianie :]

   Usuń
 2. Jak patrze na te panoramy (zwłaszcza 3) to przypomina mi się widok z góry WIEŻYCA koło Szymbarku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy jeśli twierdzisz, że znasz lepsze to podeślij link. Może ja skorzystam.
  Co do zdjęć, mi się bardzo podobają, a to że są obrabiane w jakimś programie to nie przeszkadza. Przynajmniej oddają piękno tego miejsca. Dzięki takim zdjęciom zachęca się innych do odwiedzenia tych miejsc.
  Jak chcesz krytykować to przynajmniej się podpisuj, bo najłatwiej jest krytykować będąc anonimowym.

  OdpowiedzUsuń
 4. A kiedy kolejne zdjęcia się pojawią??

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy zdjęcia były "naswietlone" z jednego zdjęcia ..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. były to panoramy składane z kilku zdjęć, ale z jednej ekspozycji ustawionej tak by móc później jak najwięcej wyciągnąć z cieni i światła w rawach, nie są to hdry :)

   Usuń