23.08.2015

Muszla Fest 2015 - Stick to Your Guns, Tides From Nebula, Drown My Day, Lostbone, Lowtide, the Lowest | Fotografia Portretowa i Muzyczna

22 sierpnia odbył się drugi dzień Muszla Fest, na którym zagrały Stick to Your Guns, Tides From Nebula, Drown My Day, Lostbone, Lowtide, the Lowest, Trapped Inside Me, Deriglasoff Band, Inkwizycja, Groovemada i Jackalope Hunting Season... uff... dużo tego :) A i tak skład był pomniejszony o francuski zespół Rise of the Northstar. Poniżej znajdują się galerie wg kolejności występowania zespołów, a post otwieramy portretem grupowym twardzieli z Inkwizycji :)


Jackalope Hunting Season


Trapped Inside Me

Deriglasoff BandLowtide

Drown My Day
Lostbone
Stick to Your Guns


The LowestTides From Nebula


InkwizycjaGroovemada
Uwaga: jeżeli osoby, które znajdą siebie w tłumie na zdjęciach będą chciały wykorzystać te fotografie u siebie na profilach facebookowych to prosiłbym o umieszczenie odpowiedniego podpisu "fot. Jacek Woźniak - https://www.facebook.com/JacekWPhoto"

Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz