06.09.2015

Martyna Wujek w Villa Secesja | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Planując naszą ostatnią sesję mieliśmy mały problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca pod przygotowaną stylizację. Martyna miała śliczną długą czarną suknię, którą chciała wykorzystać do zdjęć i zorganizowała makijaż od Angeliki Ćwiklińskiej, więc postanowiliśmy wykonać zdjęcia w odpowiednim wnętrzu, nie w studio. W okolicy Bydgoszczy jest kilka ciekawych hoteli, które urzekają swoim wystrojem, natomiast bardzo często cena za możliwość wykonania zdjęć, to cena wynajmu pokoju, a w pięciogwiazdkowym hotelu zaczyna się ona od ponad 500zł :) Udało nam się jednak znaleźć idealne miejsce - Villa Secesja. Położona przy głównej ulicy w Bydgoszczy jest niestety schowana za kamienicami, dlatego można ją pominąć, natomiast gdybyśmy prędzej wiedzieli, że jest tam tak pięknie, to nie zastawialibyśmy się nawet nad innymi opcjami :) Zapraszam do obejrzenia galerii!


Zdjęcia high-key wykonaliśmy w małym pomieszczeniu tuż przy recepcji. Były tam piękne skórzane fotele, jednak w przejściu zwisały białe firanki, więc postanowiłem do pomieszczenia włożyć dwie lampy i wypalić pokój :) Martyna stała pomiędzy firankami, które rozpraszały światło i ją doświetlały, ale czasem też użyliśmy blendy do odbicia błysku :)Na piętrze, gdzie umieszczone są apartamenty Villi, znajduje się kuta ręcznie balustrada z różanym motywem, który pięknie komponuje się z wystrojem obiektu :)


Wszelkie detale, obrazy, zdjęcia, żyrandole, nadają temu miejscu niesamowity klimat i są kopalnią kadrów na piękne zdjęcia :)Na dole znajduje się również sala bankietowa z wieloma kwiatowymi aranżacjami i skórzanymi sofami. Do poprzednich zdjęć przy balustradzie za oświetlenie posłużyła mała biała odbijająca parasolka 80cm, natomiast biała sofa była usytuowana we wnęce, otoczona białymi ścianami, więc jedną lampkę odbiłem od ściany po prawej stronie z góry, a druga leżała na podłodze na srebrnej blendzie dając delikatne wypełnienie dla oczu :)


Prawie wszystkie zdjęcia były robione Fuji X100 z telekonwerterem TCL-X100. Nikonkiem było wykonane jedno zdjęcie u góry i te poniżej z makijażem ;)
Pamiętajcie, żeby na Fejsie odwiedzić strony Martyny i Angeliki :)

Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz