22.09.2015

Karolina Gajewska, Mam Talent kobieta guma - contortion act | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Jeżeli śledzicie nowy sezon Mam Talent, to pewnie zapamiętaliście występ Karoliny Gajewskiej z drugiego odcinka :) Contortion act, czyli kobieta guma :) Występy wszystkich uczestników drugiego odcinka, można znaleźć na stronie programu. Od mojego pierwszego spotkania z Filipem Drogosiem staram się szukać w okolicy podobnych talentów, ponieważ są to świetne okazje na poznawanie ludzi z ogromną pasją i wspaniałe możliwości fotograficzne. Zapraszam do galerii :)Sesja odbyła się w showroomie Wczasowa 10, miejscu prowadzonym przez mamę Karoliny :) Kilka ujęć tego wspaniałego miejsca będzie można zobaczyć w nadchodzącym filmie zza kulis. O tak :) Pierwszy raz nagraliśmy materiał wideo z sesji i jeżeli uda mi się go porządnie zmontować, to pojawi się on w osobnym poście na blogu. Będzie tam też pokazane dokładnie oświetlenie użyte przy sesji ;)Uprzedzę czepialskich ;) Różnice w balansie bieli wynikają ze sporej ilości światła zastanego podczas zdjęć :) Słońce postanowiło co chwilę chować się za chmurami i potem nagle uderzać pełną mocą w okna, co miało "delikatny" wpływ na temperaturę na tle :)

Wspomniane okna, przez które świeciło na nas słoneczko przydały się również jako softbox i tło do kolejnej stylizacji. Szyby są pokryte matową folią, która ładnie rozprasza światło. Dla nas był to ogromny atut na zdjęciach, a na co dzień tworzy to przyjemną atmosferę na Wczasowej 10. Dzięki dużym dolnym szybom z folią pomieszczenie wypełnia głównie miękkie światło delikatne dla oczu, a górne mniejsze szyby z logo dają interesującą grę świateł na podłodze. Jest do dowód, że mama Karoliny zadbała o każdy szczegół w swoim showroomie :)

Ostatnie ustawienie było trochę inspirowane Wantuchowymi klimatami :) Chodziło głównie o skupienie się na ludzkich rzeźbach z górnym oświetleniem. Przy pierwszym setupie chciałem wykonać dla Karoliny czyste studyjne zdjęcia, natomiast na drugich musieliśmy wybierać figury, które pasowałyby do oświetlenia. Miało być dynamicznie, symetrycznie i geometrycznie ;) no może nie wszystko na raz ;)Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Świetna sesja, szczególnie te zdjęcia na szarym tle. Te z oknem jako tło to trochę przepalone jak na mój gust.

    OdpowiedzUsuń