17.08.2011

Myślęcinek | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Dzisiaj z Pauliną wybraliśmy się do Myśla (yo!) na małą wycieczkę :) i dobrze się złożyło, bo ostatnio coś nie było pogody i okazji, żeby cokolwiek ustrzelić, a nowe szkło już się zaczynało kurzyć powoli :P były małe szybkie testy "studyjne" z pozytywnym EFEKTEM, jednak trzeba jeszcze w terenie sprawdzić jak się wszystko sprawuje (bez lampek!!! :P... dawno już nie nie fociłem bez lampek :])

Najpierw zajrzeliśmy do koników przy Pałacu w Myślęcinku popatrzeć jak sobie kucają :)jeden był fajny czorny z frędzlami przy kopytkach i w ogóle :D


Potem poszliśmy do parku botanicznego i spotkaliśmy na drodze kotka, który przymilał się do przechodzącej obok dziewczynki :)Odwiedziliśmy też kaczuszki, żeby im smutno nie było :DI spacer zakończyliśmy w skateparku, żeby dać zwierzakom spokój i pomęczyć trochę ludzi ;)


Po spacerze i małych testach jestem bardzo zadowolony z nowego obiektywu. Może autofocus nie jest najszybszy na świecie (w sumie to jest najwolniejszy ze wszystkich dostępnych telezoomów nikona :D) ale daje radę na wszystkich ogniskowych i w różnych warunkach oświetleniowych, nawet jak obiekt zasuwa na rowerze i skacze po rampach :) Dla mnie jest to w zupełności wystarczające.


Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu.
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz