02.08.2011

Sworn Enemy Estrada Bydgoszcz 01.08.2011 | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Na koncert przyjechaliśmy z małym opóźnieniem, więc trafiliśmy na środek Final Prayer (http://www.myspace.com/fin​alprayer) i ominął nas występ Bitter Taste of Life (http://www.myspace.com/bit​tertasteoflife). Później grały No Turning Back (http://www.myspace.com/not​urningbackhardcore), Death Before Dishonor (http://www.myspace.com/dea​thbeforedishonorbhc) i Sworn Enemy (http://www.myspace.com/swo​rnenemy). Wszystko było pięknie i brutalnie, aż do najbrutalniejszego momentu wieczoru... Złamanej ręki jednego z fanów pod sceną... Widok nie był najciekawszy, biorąc pod uwagę fakt, że kończyna zginała się w przeciwnym kierunku niż powinna... Po tym incydencie ruch pod sceną się uspokoił... na 5 minut :P Pod koniec jeszcze jeden z fanów został w bezwładzie wyniesiony przez kolegę spod sceny... Było ostro :)

Poniżej znajdują się zdjęcia z koncertu. Miłego oglądania!
Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu.

PS: Osoby, widniejące na zdjęciach, które trafiły na tego bloga mogą umieszczać foty z tego wpisu na swoich facebookach itp., jednak pamiętajcie, żeby dodać podpis pod zdjęciem zaznaczający autora :) najlepiej dać link do jednej ze stron:
http://jacekwphoto.pl/
http://jacekwphoto.blogspot.com/
https://www.facebook.com/JacekWPhoto
http://www.myspace.com/jacekwphoto


Na koniec jeszcze mały bonus :)
Pewnie nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, ale wśród widowni na gigu był Flash :D na szczęście mój aparatowy flash go uchwycił :D


Cheers!

4 komentarze:

 1. dobry gig, dobre foty, dobry bonus :)

  OdpowiedzUsuń
 2. foty są najlepszeeeeee!

  OdpowiedzUsuń
 3. słitaśny blogasek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. spoko, ze zdjęcia tylko ze swornów.... ;/

  OdpowiedzUsuń