12.12.2011

Wspomnienie z dzieciństwa | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Wczoraj z Pauliną zrobiliśmy małą sesję odtwarzając jedno z jej zdjęć z dzieciństwa :) Może nie jest to zbyt oryginalny pomysł, jednak mając do dyspozycji te same akcesoria co na starym zdjęciu, dlaczego nie mielibyśmy się trochę pobawić :) Poza tym ostatnio aparat leży niestety nieużywany i baterie zaczynały same się rozładowywać, także trzeba było ożywić trochę sprzęt. Poniżej znajduje się kilka zdjęć z wczoraj i mały bonus :) Miłego oglądania!


Po uchwyceniu pozy najlepiej odzwierciedlającej małą Paulinkę, zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć, żeby nie zmarnować już rozstawionego sprzętu.


No i przyszedł czas na mały bonusik...
Zdjęcie poniżej wzbudzało w naszej rodzinie zawsze wiele emocji i na każdych urodzinach i imieninach był poruszany temat tego zdjęcia, gdzie wszyscy tak słodko stoimy :P Mało tego... 2 lata temu moja mama znalazła w szafie te same szelki, które Maciek ma na sobie na fotce poniżej :) I przy wigilijnym spotkaniu rodzinnym, znów został poruszony temat tego zdjęcia, dlatego też nie mogliśmy się opanować, żeby nie zapozować na nowo :D


Mam nadzieję, że kuzynostwo nie obrazi się, że to zdjęcie zostało upublicznione :D

Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu.
Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. hahaha! wyglądam inaczej, nikt mnie nie rozpozna ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gocha czarna owco ;P

    OdpowiedzUsuń