30.08.2014

SkyWay 2014 z Marleną i Wojtkiem | Fotografia Portretowa i Muzyczna

We wtorek 26 sierpnia 2014 w Toruniu rozpoczęła się już 6 (!!!) edycja Skyway - festiwalu świateł. Byliśmy z Pauliną chyba co roku na każdej edycji tego wydarzenia, jednak to szczególnie zapadnie nam w pamięci, ponieważ zabraliśmy ze sobą Marlenę i Wojtka, którzy byli świeżo po ślubie :) Chcieliśmy odwdzięczyć im się za wspaniałą zabawę na weselu i postanowiliśmy sprezentować im małą sesję poślubną :) Zapraszam do oglądania :)


W tym roku na ulicy Szerokiej pojawiła się ogromna instalacja świetlna, której sponsorem była firma Tauron, przypominająca katedrę wykonaną z kolorowych świateł migoczących w rytm muzyki :) Już po zapowiedziach na Facebooku było pewne, że będzie to widowiskowa instalacja, a na żywo robiła jeszcze lepsze wrażenie! Trafiliśmy jednak na samo rozpoczęcie i wokół rynku było tyle osób, że pomysł robienia zdjęć w tym miejscu musieliśmy przełożyć na później. Poszliśmy więc w sprawdzone miejsce, w którym robiliśmy już zdjęcia z Moniką i Danielem. Pod fontannę :) Tam również było sporo ludzi, jednak fontanna ta gra w sezonie letnim codziennie, więc wszyscy przyjezdni skupiali się raczej na wyjątkowych dla Skyway instalacjach i mogliśmy spokojnie porobić zdjęcia :)


Najlepsze jest to, że nawet pomimo tłumów, ludzie przeważnie wychodzili nam z kadru :) Fotografa można jeszcze zignorować, bo tych biegało tam wielu. Jednak Pauliny z parasolem na patyku i pary młodej nie da się nie zauważyć :) Czasem były momenty, że ludzie byli bardziej zafascynowani młodymi, niż tym co się wokół nich dzieje :) Pomijam fakt, że poza naszymi zdjęciami, Marlena i Wojtek dorobili się też garści fotek robionych przez przechodniów telefonami :) Mieliśmy na szczęście z nami całą obstawę (łącznie 7 osób), więc można było otoczyć Marlenę, żeby mogła w sukni bezpiecznie chodzić uliczkami Torunia :)
Akurat tutaj światła zmieniały się w rytm Bohemian Rhapsody :)Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

1 komentarz: