19.11.2015

Black Gold | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Dziś nietypowa para, połączona wspólnym motywem - Oliwia i Brad z Embassy Models :) Paulina przygotowała makijaż na zimową scenę konkursową do Make-Up Trendy w kategorii "brokat", niestety wczoraj została ogłoszona lista laureatów i w tym roku nie uda nam się pojawić w druku przed świętami :( Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo przynajmniej możemy się w końcu pochwalić efektami tej sesji :) Zapraszam do galerii.

Sesję z Bradem wykonaliśmy na początku października. Scena konkursowa jest ogłaszana odpowiednio wcześniej, a MUT zastrzega sobie prawo pierwszeństwa publikacji, więc musieliśmy zachomikować zdjęcia na później ;)Po pomalowaniu Brada na czarno i posypaniu go złotym pyłem i brokatem chcieliśmy odwrócić kolorystykę. Oliwia nie miała nic przeciwko temu :)


Ustawienia świateł na Sesji Bartka zmieniały się bardzo często, natomiast u Oliwii schemat był już mniej płynny, więc jeżeli kogoś interesuje oświetlenie konkretnego zdjęcia, to dajcie znać :)

Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza