12.05.2013

Kasia | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Poznajcie Kasię :) Ona sama uważa się za osobę nieśmiałą podczas, jednak wspaniały makijaż w wykonaniu Pauliny i kilka nowych ciuchów potrafi czasem zdziałać cuda. Nie była potrzebna fioletowa krowa, żeby ośmielić naszą modelkę do otwarcia się przed obiektywem. Wystarczyła muzyka z zumby i herbatniczki :D zapraszam do oglądania zdjęć :)


W pierwszej kolejności Paulina razem z Kasią zadecydowały o złotej stylizacji i odcieniach brązu, w których nasza modelka czuje się najbardziej swobodnie :)


Od strony technicznej nie ma wiele do pisania, ponieważ wszystkie zdjęcia były robione na podobnych ustawieniach. Jedna lampa w softboxie na boomie z góry, druga przez parasolkę z dołu tworząc oświetlenie clamshell i trzecia w sofcie jako kontra z tyłu po prawej :)Później przyszedł czas na kolejne eksperymenty kolorystyczne i Paulina przygotowała makijaż pod drugą stylizację.Jak widać, każda z Was może poczuć się jak orientalna księżniczka, zapraszamy na sesje :)


Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza