02.09.2013

Muszla Fest 2013 - Schizma, CF98, Old Fashioned | Fotografia Portretowa i Muzyczna

Muszla Fest bez muszli? A jednak da się :) W tym roku słynny już w Bydgoszczy festiwal nie odbył się tak jak zawsze na muszli koncertowej w parku Witosa, a został przeniesiony na boisko w Myślęcinku. Osobiście mi takie plenerowe otoczenie bardziej odpowiadało. Park Witosa jest może bardziej w centrum, ma więcej miejsc siedzących i łatwiej wyskoczyć na rondo na kebaba w przerwie, ale tegoroczna edycja miała chyba ciekawszy charakter ze względu właśnie na lokalizację :) Jeżeli macie odmienne zdanie to podzielcie się uwagami w komentarzach poniżej. Jestem ciekaw ilu osobom bardziej przypadł do gustu Myśl :) Zapraszam do oglądania zdjęć i przeczytania notki na samym końcu :)
Old Fashioned
CF98

Wokalistkę CF98, Karolinę Duszkiewicz, możecie kojarzyć z pamiętnego 3 odcinka 4 sezonu talent show X-Factor, w którym to Kuba Wojewódzki pomagał robić za statyw do mikrofonu ;)Schizma
Uwaga: jeżeli osoby, które znajdą siebie w tłumie na zdjęciach będą chciały wykorzystać te fotografie u siebie na profilach facebookowych to prosiłbym o umieszczenie odpowiedniego podpisu "fot. Jacek Woźniak Fotografia Portretowa i Muzyczna - https://www.facebook.com/JacekWPhoto"


Aby być na bieżąco ze wszystkimi jakże wspaniałymi postami najlepiej jest polubić mnie na Facebooku, gdzie zawsze będę dawał zapowiedź nowego wpisu. Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz